• Pn. - pt.: 09.00 - 20.00, sob. do 15.00
  • ul. Plac Solny 16, ul. M. Curie Skłodowskiej 41

Pielęgnacja Kérastase

Pielęgnacja w salonie

Salony i Instytuty Kérastase istnieją w krajach na całym świecie. Od Paryża, przez Londyn, Tokio, do Nowego Jorku i Wrocławia, oferując zmysłowe doświadczenie, unikalną i spersonalizowaną pielęgnację, która nada piękno Twoim włosom. Spotkaj się z Fryzjerami-Doradcami Kérastase w najpiękniejszych salonach na świecie.

Rytuał

Przyjemność pielęgnacji w salonie Kérastase wynika z odpowiednich profesjonalnych umiejętności Fryzjera-Doradcy, połączonych ze skutecznością naszych produktów.

Wyjątkowa chwila

les-rituels-image-1Na początek, Twój Fryzjer-Doradca Kérastase wykona diagnozę włosów oraz skóry głowy, aby dobrać indywidualną ścieżkę pielęgnacji dobraną na miarę potrzeb Twoich włosów. Następnie, Fryzjer przeprowadzi transformację włosów w atmosferze pobudzającej zmysły: delikatny, relaksujący masaż, kwiatowo-owocowy zapach produktów. To chwila dla ciała i ducha pozwalająca uwolnić się od wszelkich trosk. Niezależnie od tego, czy spieszysz się, czy też poszukujesz chwili relaksu, Twój ekspert Kérastase będzie w stanie odpowiedzieć na Twoje indywidualne potrzeby wybierając spośród licznych, proponowanych przez Kérastase, rytuałów pielęgnacyjnych.

Rytuały pielęgnacyjne włosów

PROTOKÓŁ DISCIPLINE

4 KROKI ● 45 MIN + SUSZENIE –

discipline-picture-28Pierwsza długotrwała i intensywna pielęgnacja dyscyplinująca włosy
BEZ ZABIEGÓW CHEMICZNYCH NA WŁÓKNO WŁOSA – WYSOKO SKONCENTROWANA PIELĘGNACJA.
WIDOCZNE REZULTATY, NAWET PO 4 TYGODNIACH
USŁUGA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W SALONACH FRYZJERSKICH KÉRASTASE

Wyjątkowe Rytuały

Zmysłowa pielęgnacja włosów, dostępna wyłącznie w salonach Kérastase

Fusio-Dose

fusio-dose-picture-1Czas trwania: 5 minut

Rewolucyjna technika Fusio-Dose to połączenie odpowiedniego koncentratu i odpowiednio dobranego boostera. Fryzjer posiada 16 możliwych kombinacji, aby w pełni odpowiedzieć na potrzeby Twoich włosów i zaoferować im natychmiastową transformację.

1. DOZOWANIE
Dzięki dokładnej diagnozie Twoich włosów, Fryzjer ustali pierwszorzędne i drugorzędne potrzeby Twoich włosów. Na tej podstawie dobierze odpowiednią kombinację Fusio-Dose, która pozwoli Ci cieszyć się pięknymi i zdrowymi włosami.

2. FUZJA
Fryzjer na Twoich oczach przeprowadzi niesamowitą fuzję ampułki i boostera, aby otrzymać kompleksową odpowiedź na Twoje oczekiwania wobec swoich włosów.

3. TRANSFORMACJA
Dzięki precyzyjnemu działaniu, substancje czynne zawarte w Fusio-Dose wnikają we włókna włosów, zapewniając im natychmiastową przemianę.

RYTUAŁ ODRODZENIA WŁOSÓW

therapiste-picture-33PODARUJ WŁOSOM ZNISZCZONYM DRUGIE ŻYCIE
skuteczność udowodniona naukowo:

– włókno włosa jest głęboko odbudowane od wewnątrz

– włókno włosa odzyskuje swoją siłę i elastyczność

– włosy są silne, zrewitalizowane i jedwabiste w dotyku

 „Rytuał 24-Karaty” Elixir Ultime

„Rytuał 24-Karaty” Elixir Ultime to połączenie wyjątkowych produktów pielęgnacyjnych o wysokiej zawartości odżywczych olejków.

To chwila oddziałująca na wszystkie zmysły. Rytuał ten wydobywa piękno Twoich włosów, nadając im blasku, miękkości i odżywienia.

Twój Fryzjer-Doradca, dzięki dużej różnorodności oferowanych przez Kérastase olejków, stworzy kombinację produktów, dla rytuału indywidualnie dobranego na miarę potrzeb Twoich włosów.