• Pn. - pt.: 09.00 - 20.00, sob. do 15.00
  • ul. Plac Solny 16, ul. M. Curie Skłodowskiej 41

Nowości

ZŁOTE I NIEBIESKIE PROTEINY

ZŁOTE I NIEBIESKIE PROTEINY

 


GOLDEN PROFESSIONAL – ZŁOTE I NIEBIESKIE PROTEINY

To zabiegi wygładzające i regenerujące oparte na proteinach i wyciągach roślinnych oraz mikrocząsteczkach keratyny. Dzięki tym składnikom jednocześnie odżywiają włosy i je wygładzają.

Celem tych zabiegów jest

  • Regeneracja
  • Przywrócenie włosom blasku
  • Eliminacja puszenia
  • Ułatwienie codziennej stylizacji

Złote  jak i niebieskie proteiny to zabiegi bezpieczne w trakcie których wykorzystywane są aktywne wyciągi roślinne oraz podstawowy budulec włosa – keratyna.

Oba zabiegi wykonuje się tak samo, można je również mieszać, niebieskie proteiny mają po prostu dodatkowe funkcje tonujące, niwelujące żółte odcienie w kolorze włosów

Pierwszym etapem zabiegu jest umycie włosów szamponem oczyszczającym oraz ich podsuszenie. Dzięki właściwościom oczyszczającym szampon usuwa zanieczyszczenia gromadzone na włosach, takie jak np. sebum lub nadmiar innych produktów pielęgnacyjnych. Włos otwiera się na składniki aktywne i pozwala im wniknąć w głąb swojej struktury.

Proteiny Golden nie zawierają szkodliwego formaldehydu. Nie są też chemicznym trwałym prostowaniem podczas którego dochodzi do zmiany naturalnej struktury włosa.

Drugi etap to nałożenie protein na całą długość włosów i pozostawienie ich na ok 30/40 minut. W tym czasie składniki wnikają we wnętrze włosa. Witaminy, aminokwasy i keratyna powodują, że  włosy po zabiegu stają się lśniące , gładkie i miękkie.

Trzeci etap, włosy są delikatnie opłukiwane, suszone i prostowane specjalną do tego przeznaczoną prostownicą. Golden Professional to zabieg termo aktywny, którego efekt ujawnia się w wraz z zastosowaniem ciepła. Ważne jest aby po każdym myciu suszyć włosy suszarką przeczesując włosy szczotką zgodnie z kierunkiem ich wzrostu. Po zabiegu samo suszenie trwa znacznie krócej, a stylizacja jest łatwa i przyjemna

Pierwsze mycie głowy po Golden Professional należy wykonać nie wcześniej niż 24h po zabiegu.

Efekt zabiegu Golden utrzymuje się do 5 miesięcy. Zaleca się wykonanie zabiegu nie wcześniej, niż 5-7 dni po zabiegu, niestety rozjaśnianie niszczy efekt zabiegu.

Czas trwania zabiegu to 2,5-3 h a cena zaczyna się od 450 zł

Włosy przed zabiegiem

     

Efekt końcowy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Włosy po zabiegu – GOLDEN PROFESSIONAL



Więcej artykułów w katargorii Nowości