• Pn. - pt.: 09.00 - 20.00, sob. do 15.00
  • ul. Plac Solny 16, ul. M. Curie Skłodowskiej 41

Wasze pytania

Jak odbudować uwrażliwione włosy?

Jak odbudować uwrażliwione włosy?

Odbudowa uwrażliwionych włosów to jedna z wiodących potrzeb w dziedzinie pielęgnacji kobiecych włosów: 58% spośród nich* uznaje to za problem. Uwrażliwione włosy są efektem wielu okoliczności, w tym działania słońca, inwazyjnych zabiegów chemicznych czy innych zewnętrznych czynników. Dzięki najbardziej zaawansowanym badaniom w dziedzinie włosów i technologii włosy uwrażliwione można teraz długotrwale odbudować za sprawą kuracji przeprowadzonej w salonie i w domu.

Profesjonalna porada

Należy pamiętać przede wszystkim o tym, że uwrażliwienie włosów postrzega się na kilku poziomach. Skuteczność może zapewnić więc tylko odpowiednia pielęgnacja. Inspirując się wiedzą Działu Badań L’Oréal na temat zniszczeń włosów, marka L’Oréal Professionnel podzieliła uwrażliwienie włosów na trzy etapy. Dzięki tej wiedzy oraz odpowiednim szkoleniom to fryzjerzy mogą poprawnie ocenić poziom uwrażliwienia włosów.

Eva Green

Długotrwała pielęgnacja włosów nowej generacji

W ramach ukierunkowanego działania na każdy poziom uwrażliwienia włosów marka L’Oréal Professionnel opracowała PRO FIBER – pierwszą kurację regenerującą, która zapewnia długotrwałą pielęgnację włosów rozpoczętą w salonie i odnawia ją w nieskończoność w domu. Zabieg PRO FIBER jest spersonalizowany oraz oparty na unikalnej diagnozie stopnia uwrażliwienia włosów przez fryzjera, a następnie dobraniu najbardziej dopasowanego zabiegu przeprowadzanego w salonie, jak również spersonalizowanej porady dotyczącej pielęgnacji włosów w domu jako forma uzupełnienia.

PRO FIBER opracowano z wykorzystaniem dostępnego wyłącznie w L’Oréal połączenia unikalnych składników aktywnych, które w sposób długotrwały wnikają we włókno włosa i zatrzymują w nich składniki regenerujące włosy dla zapewnienia niezrównanych i długotrwałych rezultatów. Wcześniej korzystne efekty działania pielęgnacji włosów wypłukiwały się wraz z pierwszym myciem włosów po zabiegu, teraz unikalne cząsteczki PRO FIBER są zatrzymywane głęboko we włóknach włosa podczas zabiegu wykonywanego w salonie. Kompleks molekularny APTYL 100 zapewniany w ramach PRO FIBER może być ponownie uaktywniany aż do 4. zabiegów mycia włosów szamponem, a następnie na nowo reaktywowany.

Więcej artykułów w katargorii Wasze pytania