• Pn. - pt.: 09.00 - 20.00, sob. do 15.00
  • ul. Plac Solny 16, ul. M. Curie Skłodowskiej 41

Wasze pytania

Jak uzyskać grubsze włosy?

Jak uzyskać grubsze włosy?

How to get thicker hair1Niektórzy z cienkimi włosami się po prostu urodzili, inni doświadczają przerzedzania się włosów w niektórych momentach życia. Istnieje kilka rozwiązań na problem przerzedzania się włosów, a nawet kilka fryzur, które zapewniają cienkim włosom znaczną różnicę. Jeżeli naprawdę chcesz, aby Twoje włosy sprawiały wrażenie pełniejszych, miej na uwadze składnik zwany STEMOXYDINE.

Profesjonalna Porada

Przerzedzające się włosy są zazwyczaj wynikiem dwóch czynników: utraty gęstości włosów, czyli mniej włosów na centymetr kwadratowy, oraz mniejszej średnicy włosów. Włosy mogą przerzedzać się w różnych momentach życia: w wyniku uwarunkowań genetycznych, starzenia się, diety, stresu, hormonów, a nawet codziennych nawyków, choć to tylko niektóre z długiej listy powodów.

Jako ekspert techniczny w dziedzinie pielęgnacji włosów, fryzjer L’Oréal Professionnel może przeprowadzić diagnozę w salonie w celu określenia zarówno typu włosów oraz przyczyn ich przerzedzania się, a następnie zalecić dopasowaną profesjonalną pielęgnację zagęszczającą włosy. Fryzjer jest w stanie sprawdzić grubość, długość i jakość włosów. Następnie sprawdza gęstość włosów u nasady oraz ich objętość, delikatnie przeczesując włosy palcami.

Produkty zwalczające przerzedzanie się włosów

Poprzedzona odpowiednią diagnozą włosów u fryzjera, pielęgnacja ta jest idealnie dopasowana do zwalczania problemu przerzedzających się koloryzowanych
lub naturalnych włosów, ponieważ działa na jego główne objawy. Unikalna formuła opracowana na bazie STEMOXYDINE, NEOHESPERYDYNY, INTRA-CYLANE, Incell
i Pro-Keratine zapewnia widoczną poprawę kondycji włosów od nasady
aż po końce.

SERIOXYL skutecznie zwalcza przerzedzanie się włosów, przywracając gęstość włókna, poprawiając odporność na łamliwość
i zapewniając dawkę energii i składników odżywczych, aby mieszki włosowe mogły w pełni spełniać swoją rolę.

How to get thicker hair2

Zetnij włosy dla uzyskania efektu pełniejszej fryzury

Poza poradą dotyczącą najlepszych produktów do pielęgnacji przerzedzających
się włosów Twój profesjonalny fryzjer może również zaoferować odpowiednie cięcie.

Cieniowanie włosów to jedno z najlepszych rozwiązań dla cienkich włosów. Pozwoli to stworzyć iluzję objętości i swobodnego ruchu włosów oraz sprawi, że fryzura nie będzie wyglądała płasko.

Więcej artykułów w katargorii Wasze pytania